loader image

o nas

kim jesteśmy

Logo ALTY-IT, kask

Osiem lat pracy, w której zarządzałem infrastrukturą IT kancelarii komorniczej, optymalizując jej pracę, obniżając tym samym koszty pracodawcy i jednocześnie zwiększając poprzez wyższą wydajność kancelarii zyski pracodawcy doprowadziło do powstania ALTY-IT. Nazywam się Sebastian i jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Systemy Teleinformatyczne. Jestem mężem oraz ojcem trójki dzieci, które to motywują mnie do dalszego rozwoju.

Lata nauki oraz zdobywania doświadczenia zaowocowały możliwością podjęcia własnego biznesu. ALTY-IT zapewnia wsparcie techniczne i pomoc w rozwoju kancelarii komorniczych. Kompleksowa obsługa informatyczna to główna domena działalności. Setki – idące już w tysiące – rozwiązanych problemów i Klienci, którzy sami trafiają do firmy poprzez polecenie, to wizytówka ALTY-IT.

Moim celem jest zbudowanie zespołu, który będzie do Państwa dyspozycji oraz ugasi każdy pożar w Waszym biznesie. Jako firma świadcząca wsparcie informatyczne, oferujemy usługi wszystkim firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym. ALTY-IT wsparcie informatyczne świadczy na obszarze całej Polski. Opieramy się na pomocy zdalnej, jednak w sytuacjach, w których nie możemy pomóc zdalnie możemy też dojechać do klienta. Naszym głównym założeniem jest sprawna pomoc w sytuacjach kryzysowych.

Dzięki naszym usługom możecie Państwo zmniejszyć swoje koszty oszczędzając na stałym zatrudnieniu osób zajmujących się obsługą IT. Doświadczenie, które zdobyliśmy we współpracy z komornikami owocuje tym, że wiele problemów jesteśmy w stanie rozwiązać od ręki.
Świadczymy swoje usługi na terenie całego kraju. Oferujemy Państwu wsparcie zdalne z szybkim czasem reakcji, a także usługi wykonywane lokalnie w siedzibie klienta. Obsłużymy każdego klienta, który nam zaufa, odwdzięczając się jakością wykonywanych usług.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia usług informatycznych i wsparcia technicznego.

O NAS

Strona przedstawiająca ofertę tworzenia stron internetowych dla klientów firmy ALTY-IT. 

© Copyright 2024 | Maciej Góra
Wszystkie prawa zastrzeżone.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

kontakt

789 582 481

maciej@alty-it.pl